تبلیغات

اسلایدر

مجله خبری گره - درستاورد های پهپادی اعلام خواهد شد!

مرتبه
تاریخ : سه شنبه 21 آذر 1391


   فارس نوشت:سردار وحیدی گفت: در آینده نزدیک جدیدترین دستاوردهای حوزه پهپادی اعلام خواهد شد. ارسال به دوستان
وزیر دفاع در جمع خبرنگاران:
دستاوردهای پهپادی در آینده نزدیک اعلام خواهد شد

خبرگزاری فارس: سردار وحیدی گفت: در آینده نزدیک جدیدترین دستاوردهای حوزه پهپادی اعلام خواهد شد.

خبرگزاری فارس: دستاوردهای پهپادی در آینده نزدیک اعلام خواهد شد

به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری فارس، سردار احمدی وحیدی وزیر دفاع کشورمان در حاشیه رونمایی از بالگردهای ساخت داخل در ششمین نمایشگاه توانمندی های هوایی در جزیره کیش، با حضور در جمع خبرنگاران گفت:‌ امروز شاهد رونمایی بالگرد شهریار بودیم که این بالگرد به مناسبت ایام شهادت شهید شهریاری به این نام نامگذاری شده است.

وی افزود: این بالگرد 18 نفره و کلاس متوسط به بالا است.

وحیدی با بیان اینکه بالگرد شهریار دو موتوره است، گفت: این بالگرد سرعت بالاتری نسبت به بالگردهای کلاس متوسط دارد و با توجه به اینکه فضای بسیار خوبی در داخل خود دارد می‌تواند نسبت به انجام ماموریت‌های مختلف اقدام کند و دستاورد ارزشمندی است که در سازمان صنایع هوایی و پنها شکل گرفته است.

وزیر دفاع همچنین با اشاره به رونمایی بالگرد ملی گفت: این بالگرد با ظرفیت 8 نفر در حال انجام کارهای نهایی و بعد از تشکیل کیت‌های پروازی آماده پیوستن به ناوگان هوایی کشور است که تا آخر امسال این امر صورت می‌گیرد.

وی همچنین با اشاره به بالگرد دیگر ملی کشورمان، اظهار داشت: بالگرد صبای 248 دو موتوره است که کار ساخت آن در دستور کار است. این بالگرد با ظرفیت 8 نفر سرنشین تا سال آینده تولید خواهد شد.

وزیر دفاع تصریح کرد: دشمنان باید عاقل باشند و دست از دشمنی بردارند، اما به نظر می‌رسد منابع‌شان اجازه رفتار عاقلانه به آنها نمی‌دهد.

وحیدی در پایان تاکید کرد: در حوزه پهپادی نیز مواردی جدیدی داریم که در آینده نزدیک اعلام خواهیم کرد.ارسال توسط حمیدرضا میررکنی
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

ابزار وبلاگ

قالب وبلاگ

دانلود فیلم