تبلیغات

اسلایدر

مجله خبری گره - امت اسلام گوسفند است

مرتبه
تاریخ : سه شنبه 21 آذر 1391
[تصویر:  246285_588.jpg]

شیخ "عبدالعزیز آل‌الشیخ" مفتی وهابی کل عربستان سعودی در سخنانی درباره اداره امور کشورها و انتقال قدرت در آنها خواست که کشورهای اسلامی از الگوی غربی تبعیت کنند.

وی نسبت به بروز هرج و مرج و آشوب در انتقال قدرت در کشورهای اسلامی هشدار داد و امت اسلامی را به گله گوسفندان تشبیه کرد که به هرجا خواسته می‌شود، رانده می‌شود!

مفتی وهابی کل عربستان سعودی در پیامی به جهان اسلام که آن را از بالای منبر مسجد تركی بن عبد العزیز در ریاض ایراد کرد، گفت: از دشمنان خود در تنظیم و اداره امور انتخاباتشان درس بگیرید،‌ ببینید در انتخابات آنها نه خبری از ناامنی است و نه هرج و مرج، برخلاف جهان اسلام که در انتخابات‌های آن، قتل و کشتار و تخریب صورت می‌گیرد.

وی با اشاره به اینکه مسلمانان باید هنگام برگزاری انتخابات منظم و سازمان یافته عمل کنند، نسبت به هرج و مرج در انتقال قدرت هشدار داد و خواستار بازگشت به سلف امت اسلامی در انتقال قدرت شد و با لحنی معترضانه گفت: چرا امت اسلامی در هرج و مرج و آشوب به سرمی‌برد و چون گله‌ای گوسفند اداره می‌شود؟

مفتی وهابی سعودی در سخنان خود همچنین نسبت به برگزاری راهپیمایی‌ها و تجمعات هشدار داد و گفت که از تظاهرات، خیری نصیب کسی نمی‌شود و ما نه‌تنها هیچ خیری در آن نمی‌بینیم، بلکه تمام آن را شر و مصیبت ملاحظه می‌کنیم و اصلاً تظاهرات در آیین اسلام جایی ندارد!


ارسال توسط حسام صفی خانی
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

ابزار وبلاگ

قالب وبلاگ

دانلود فیلم