تبلیغات

اسلایدر

مجله خبری گره - دانشجویان«كارنامه پوشش» می‌گیرند

مرتبه
تاریخ : یکشنبه 4 تیر 1391
دبیر شورای مركزی انضباطی دانشجویان علوم پزشكی از تدوین آیین‌نامه پوشش و رفتار حرفه‌ای برای دانشجویان علوم پزشكی خبر داد.

به گزارش انتخاب به نقل از ایسنا، دكتر وحید صرامی با اشاره به تدوین آیین‌نامه پوشش و رفتار حرفه‌ای برای دانشجویان علوم پزشكی با همكاری معاونت آموزشی وزارت بهداشت، گفت: امید است این آیین‌نامه در صورت نهایی شدن از مهر ماه با ابلاغ به دانشگاه‌های علوم پزشكی اجرا شود.

وی با بیان اینكه با توجه به آیین‌نامه پوشش، كارنامه پوشش و رفتار حرفه‌ای برای دانشجویان صادر می‌شود، اظهاركرد: بر اساس این كارنامه، اساتید به دانشجویان خود نمره پوشش به صورت ضعیف، متوسط، خوب و عالی می‌دهد.

وی افزود: در واقع كارنامه پوشش برای شورای انضباطی به عنوان بازوی مشورتی است و در صورتی كه دانشجویی بر اساس كارنامه پوشش وضعیت مناسبی نداشته باشد در مرحله اول دانشجو به دفتر مشاوره ارجاع داده می‌شود و اگر مجددا تكرار شود تصمیم انضباطی برای وی اتخاذ می‌شود.

دبیر شورای مركزی انضباطی دانشجویان علوم پزشكی با تاكید بر اینكه با صدور كارنامه پوشش دانشجویان پایش می‌شوند، خاطرنشان كرد: در صدور كارنامه رفتار حرفه‌ای دانشجویان از جمله نحوه تعامل با بیمار نیز مورد توجه است.


ارسال توسط حسام صفی خانی
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

ابزار وبلاگ

قالب وبلاگ

دانلود فیلم